Social Selling Social Media London Style

Aktywna sprzedaż usług B2B i B2C w social mediach wymaga sporo czasu i opanowanych technik sprzedażowych. Nie musi jednak wiązać się z zatrudnianiem kolejnego pracownika. W ramach usługi Social Selling zapewnimy Ci nie tylko bazę potencjalnych klientów lub partnerów biznesowych, którą budujemy w oparciu o sieci kontaktów Linkedin. Przeprowadzimy cały proces rekalmy Twoich usług od nawiązania kontaktu aż po transakcję. W Social Selling otrzymasz:

 

  • Linkedin Lead generation – pozyskiwanie wartościowych kontaktów to pierwszy krok do rozkręcenia swojego biznesu. Pomożemy Ci w doborze odpowiednich narzędzi oraz w wyszukaniu odpowiednich firm lub osób fizycznych, z którymi chciałbyś nawiązać współpracę.
  • Wirtualny handlowiec – nie musisz zatrudniać sztabu handlowców, możesz wynająć ich u nas. Oszczędzi to Twój czas i pieniądze. Wirtualni handlowcy to osoby zorientowane w najnowszych trendach sprzedaży digital. Pracują w 100% online w oparciu o narzędzia dostępne na Linkedin oraz swoje doświadczenie i umiejętności sprzedażowe.
Kontakt

Zapraszamy!
Zadzwoń lub napisz.

Lokalizacja Social Media
London Style sp. z o.o.
ul. Skalna 75, Tychy
10 lat na rynku