O nas

Social Media London Style to agencja social media powstała w Londynie w 2010 r. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze marek w mediach społecznościowych.

Do tej pory pracowaliśmy dla ponad 500 firm w Polsce i na świecie takich jak m.in. HID Global, ASSA ABLOY, Citibank, AON Hewitt, Allegro, DB Cargo, Volkswagen Poznań, Enel-Med, VIVE Group, Bank Pekao, Rothschild & Co., SO Coffee, Lagardere Travel Retail i wiele innych.

Nasze wartości

Pasja do social media

Social media to nasza pasja. Dlatego też ciągle rozwijamy się, zdobywamy nową wiedzę, testujemy nowe rozwiązania na rynku, śledzimy trendy tak by dostarczyć naszym klientom najlepszą i najnowocześniejszą usługę dopasowaną do ich marek.

Nasze wartości

Ludzie

Ludzie to podstawa w naszych codziennych działaniach. To z myślą o nich tworzymy nasze kampanie reklamowe, to z myślą o nich tworzymy codzienną komunikację na profilach naszych klientów w social media stawiając na user generated content i dialog z fanami marki. To przede wszystkim nasz zespół, dzięki któremu możemy rozwijać się i osiągać założone cele.

Nasze wartości

Kreatywność

Kreatywna kampania to klucz do sukcesu. Dlatego też kładziemy duży nacisk nietuzinkowe projekty i niestandardowe realizacje.

Nasze wartości

Międzynarodowe doświadczenie

Powstaliśmy w Londynie w 2010 r. Przez ponad 10 lat obsłużyliśmy ponad 500 klientów na całym świecie. Posiadając takie doświadczenie jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt globalnie.

Nasze wartości
Misja

Naszą misją jest pomoc klientom w wykorzystaniu potencjału mediów społecznościowych w 100% z korzyścią dla ich marek oraz klientów.

Wizja

Zostanie najlepszą agencją social media w Polsce i jedną z czołowych na świecie, którą wybierają największe światowe marki oraz dostarczanie najlepszych usług na rynku w zakresie social media

Kontakt

Zapraszamy!
Zadzwoń lub napisz.

Lokalizacja Social Media
London Style sp. z o.o.
ul. Skalna 75, Tychy
10 lat na rynku