Reklama w social media Social Media London Style

Uważasz, że dobrze prowadzisz profile swojej marki w mediach społecznościowych, a efekty wciąż nie są zadowalające? Problemem są zasięgi, ale i w tej kwestii możesz liczyć na naszą pomoc.

Reklama w social media to usługa, która jest w stanie wygenerować ruch lub sprzedaż niemal natychmiastowo. Dzięki narzędziom reklamy w social mediach docieramy do określonej grupy docelowej. Płatne reklamy mogą być wykorzystane w branży e-commerce, ale nie tylko. Z powodzeniem nadają się również do kampanii rekrutacyjnych czy employer branding. Poznaj wszystkie możliwości:

 • Reklama na Facebooku

  System reklamowy umożliwia prowadzenie kampanii reklamowych wyświetlanych użytkownikom na Facebooku oraz w Audience Network (sieć aplikacji i witryn internetowych należących do wydawców, którzy współpracują z Facebookiem). W ramach prowadzenia kampanii oferujemy: określenie odpowiedniego celu reklamy i miejsca jej wyświetlania, przygotowanie odpowiedniego formatu reklamy, dopasowanego do specyfiki produktu i / lub profilu odbiorców reklamy, targetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • Reklama na Instagramie

  Reklamy na Instagramie korzystają z systemu reklamowego Facebooka. Pozwala on na prowadzenie kampanii reklamowych wyświetlanych użytkownikom bezpośrednio na Instagramie, w news feedzie lub Instagram Stories oraz w Audience Network (sieć aplikacji i witryn internetowych należących do wydawców, którzy współpracują z Facebookiem). W ramach prowadzenia kampanii oferujemy: określenie odpowiedniego celu reklamy i miejsca jej wyświetlania, przygotowanie odpowiedniego formatu reklamy, dopasowanego do specyfiki produktu i / lub profilu odbiorców reklamy, targetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • Reklama na Twitterze

  System reklamowy, który umożliwia wyświetlanie przekazu reklamowego użytkownikom Twittera. W ramach prowadzenia kampanii oferujemy: wybór właściwego celu reklamy, przygotowanie kreacji reklamy na podstawie wybranego formatu reklamy, ustawienie grupy docelowej na podstawie doboru odpowiednich parametrów dostępnych w systemie.

 • Reklama na YouTube

  System reklamowy, który umożliwia wyświetlanie reklam wideo użytkownikom serwisu oraz w witrynach i aplikacjach partnerów wideo Google. W ramach prowadzenia kampanii reklamowej na YouTube oferujemy: określenie celu reklamy i wybór odpowiedniego sposobu wyświetlania filmu, targetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • LinkedIn Ads

  System reklamowy, który umożliwia wyświetlanie komunikatu reklamowego użytkownikom Linkedin. W ramach prowadzenia kampanii oferujemy: określenie celu reklamy i wybór odpowiedniego formatu reklamy: m.in. kampanie leadowe, sponsorowane wiadomości Inmail, karuzele oraz wideo sponsorowane), tergetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • Reklama na Tik Toku

  System reklamowy TikToka umożliwia wyświetlanie reklam użytkownikom serwisu oraz angażowanie ich w przekaz reklamowy, np. poprzez hasztagi lub filtry, naklejki i efekty specjalne. W ramach prowadzenia kampanii oferujemy określenie celu reklamy i dobór odpowiedniego formatu oraz targetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • Reklama na Pintereście

  System reklamowy Pinteresta umożliwia wyświetlanie reklam użytkownikom na stronie głównej serwisu. W ramach prowadzenia kampanii oferujemy: określenie celu reklamy, przygotowanie odpowiedniego formatu oraz targetowanie (ustawienie odpowiedniej grupy odbiorców przy pomocy właściwych parametrów).

 • Projektowanie kampanii reklamowych

  Daj nam swój produkt lub usługę, a my pokażemy to w sposób, który przyniesie zysk Twojej firmie. Nasz zespół grafików i dział kreatywny jest do Twojej dyspozycji.

 • Egzekucja i raportowanie

  Po zakończeniu każdej prowadzonej przez nas kampanii otrzymasz szczegółowy raport, który wspólnie omówimy.

 • Optymalizacja ROI

  Pozwala poznać zysk z poniesionych inwestycji oraz zwiększyć sprzedaż. Narzędzia, których używamy do działań marketingowych są elastyczne. W każdej chwili możemy zatrzymać reklamę lub ją zmodyfikować. Dzięki temu proces optymalizacji jest ułatwiony i możliwe są szybkie reakcje, a co za tym idzie – nie palimy Twojego budżetu.

 • Audyt i analiza dotychczasowych działań reklamowych

  Pomagają w przygotowaniu nowej strategii komunikacji marketingowej dla Twojej marki. Zanim zaczniemy proponować Ci innowacyjne rozwiązania, sprawdzamy, co do tej pory udało Ci się samemu wypracować i poddajemy to profesjonalnej ocenie. Brzmi sensownie, prawda?

Dlaczego powinieneś reklamować się w social media?

 • Rozliczenie w modelu efektywnościowym CPC, płacisz za realne kliknięcia

 • Bardzo rozbudowany i dokładny system targetowania reklamy

 • Niski koszt reklamy przy szerokim zasięgu

 • Szeroki dostęp do danych analitycznych dający możliwość optymalizacji reklamy w czasie rzeczywistym jak i jej efektów (ROI)

 • Szerokie spektrum formatów reklamowych

 • Wysoka skuteczność reklamowa

Sprawdź, co jeszcze możemy
Ci zaoferować

Kontakt

Zapraszamy!
Zadzwoń lub napisz.

Lokalizacja Social Media
London Style sp. z o.o.
ul. Skalna 75, Tychy
10 lat na rynku